— E´Reese Kipu Khyim —

Reese

FLY19, NHAT

Plemeno: Tibetský teriér
Narozena: 22.12.2011
Pohlaví: fena
Výška: 36cm
Barva: black and tan (s bílou)
Otec: Arkeden N Kiskades Havin A Ball
Matka: Deeba Kipu Khyim
PLL: clear (po rodičích)
CCL: clear (po rodičích)

chovatel: Ing. Eva Holanová
Majitel: Adéla Bednářová  

Reesinka byla tak trochu neplánovaná. Jelikož jsem pořád toužila po beardedce a navíc fence, byla jsem si jistá, že třetí pes bude beardie. Ale život to chtěl asi jinak a taky jsem k tomu přispěla nejspíš i já. :-) Vnutkla se mi myšlenka, pořídit pro Namíka nevěstu. Pěknou, standardní fenku, která by se k němu hodila. Po nějaké době jsem z mého nápadu stejně ustoupila, že si prostě beardie pořídím. Ale to by se však nesměla v jedné chovatelské stanici narodit jediná trikolorní fenečka a ještě vzdáleně příbuzná na oba mé kluky. Prostě takový malý Asánek. Takže bylo jasné, po několika konzultacích doma, jsem si jela za dva měsíce po malou trikolorní kuličku.
A? Samozřejmě, že nelituji! Reese je náš čertík. Je maličká, skládací, divoká, někdy až šílená. Oživila naši smečku šíleným způsobem a ani jeden den se s ní nenudíme. Je to takový náš skřítek, jak já jí i říkám Reesku :-))
Strašně dlouho jsem si přála holčičku, že nebude vše očuchávat, očůrávat každý roh, utíkat za psy. Jak strašně jsem se mýlila :-D čuchá snad víc, jak ti dva dohromady a to čekání, než se dáma uráčí vyčůrat je někdy nekonečné. :-D Takže asi konečně mohu říct, že rozdíl mezi psem a fenou, tak velký není. :-D je tedy pravda, že Reesa je takový větší mazlík, konečně mám psa na klín, kterého jsem si vždy přála.
Reesinka je prostě úžasná holčička, lepší jsem si ani nemohla přát. Opravdu se s ní nenudím. Vše co udělá mě rozesměje a je to další pejsek, který mě bezmezně miluje!
Reese měla být zakladatelka mého chovu, ale protože příroda si vše zařídí po svém a ne vždy je přáno, tak můj sen nevyšel. Reese má velký předkus s mírně vykloněnými předními řezáky. Proto jsem se rozhodla nedělat žádné hokusy pokusy a nechala jsem Reese vykastrovat s tím, že štěňátka nebudou. Svého rozhodnutí nelituji, zastávám názor, že psů je na světě tolik, že by se měli množit opravdu ti výjimeční, jak povahově, tak exteriérově. Ale samozřejmě mě to moc mrzí, protože Reese je moc hezká fenka a navíc má opravdu úžasnou povahu. I když mi nevyšel můj velký sen, Reesinku miluji nadevše. Je moc šikovná, aktivní, miluje agility, a tak jsme se rozhodly naší kariéru udělat tam.
Reese je moje sluníčko, miluje oba naše kluky a naši kluci milují jí. Musím říct, že to je jediný náš pes, který si dokázal kolem tlapky omotat celou naší rodinu. Protože ona je tak roztomilá a co umí za ksichtíky... no dali byste ji vše. :-) Jak jsem již psala je to holka tak trochu šílená. Miluje vodu, zejména tu, co je v bahnitých loužích. Čím víc se vyválet tím líp. Je to takové naše malé čuňátko! Zbožňuje psí kamarády a děti.
Je to má nejúžasnější holčička a jsem nesmírně šťastná, že ji mám! ♥

Copyright © 2017 Sardelkhyi Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!