- Cunpo Namlang Schambala-
Namík

Český šampion, Klubový šampion, Český veterán šampion, MA2, ZOP 

       FOTKY  - AGILITY - VÝSTAVY

Plemeno: Tibetský teriér
Narozen: 18.4.2007
Zemřel: 11.2.2022
Pohlaví: pes
Barva: sobolí
Otec: A´Jigme Lamleh Schambala
Matka: Dihyi Kaya Khatakhyi
Výška: 42 cm
HD: A/A (DKK 0/0)
chovatel: Barbora Blažejová
Majitel: Adéla Bednářová 

Namíček je můj osud. Strašně dlouho jsem si přála druhého pejska a navíc jsem si přála bearded kolii. A když konečně přišel ten čas, kdy jsem si mohla beardie pořídit, vstoupil mi do cesty osud jménem Namíček. Jelikož Namíček je příbuzný na Asánka (Asánkova maminka je Namíkova prababička) bylo to prostě jasné. Namík se narodil v dubnu a byl od začátku zamluvený. Avšak nakonec si ho majitel nevzal a od července byl zase volný. V té době jsem měla ale rozjednané štěně beardie. Bohužel osud tomu tak chtěl a štěňátko beardie, na které jsem se tak těšila se nenarodilo. V tu chvíli jsem si řekla, že to tak mělo být, tak se to prostě mělo stát. A tak jsem si v září jela pro skoro 5ti měsíčního Namíčka.
Nelituji, nelituji, nelituji!!!!! Namík je úžasný pes! Od první chvíle, kdy jsme se uviděli, jsme se do sebe zamilovali a přeskočilo mezi námi neuvěřitelné pouto. Namík neudělá krok beze mě, všude mě následuje a neustále mi dokazuje, jak moc mě miluje a že já jsem jeho život.
Namík je prostě takové zlato, neublížil by ani mouše. Vychází se všemi psy i zvířaty. Udělá pro mě vše, co mi na očích vidí! I on je strašně výjimečný a jsem strašně šťastná, že nám to osud takto zařídil!

Protože jak říkám, nikdo mě nebude milovat tak jako on! ♥


Namíček ♥ Láska mého života ♥ Mé druhé já ♥
Jestli někdo v mém životě měl být a říká se tomu osud, tak to byl právě on. Čekal na mě, a když jsem se to skoro před 15ti lety dozvěděla, věděla jsem, že on je pro mě stvořený. A tak to přesně bylo... On, co mě miloval ze všech nejvíc za jakékoli situace. On, co mi vždy rozumněl. On, co mě nikdy nenechal samotnou. On, který přesně všechno vždy věděl. On, který byl úplně stejný jako já. On, co byl vždy nejhodnější. Jeho srdce bylo vždy velké a srdečné a poslední roky hodně nemocné. Bylo ale tak silné, že stále bojovalo ze všech sil, aby tu se mnou mohl být a dělat mě stále šťastnou. Tak slabé, ale zároveň silné, že jsem to musela být já, která rozhodla, že už si zaslouží odpočinek. Namíčku :-* byl jsi neskutečný bojovník a měl si vždy můj obdiv. Nikdy, ale nikdy jsi to nevzdal a já vím, že to vždy bylo jen kvůli mě. Nemůžu být víc šťastná, že jsem poznala tu nejkrásnější a nejoddanější lásku. Děkuji Ti za ty všechny úžasné roky! Byly boží, jen moc rychle utekly... Ty jsi byl můj pan DOKONALÝ a vždycky jim zůstaneš! Snad se jednou zase shledáme, můj úžasný příteli. Můj Mňamko. Vždycky Tě budu milovat.

Copyright © 2017 Sardelkhyi Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!