- Cunpo Namlang Schambala-
Namík

Český šampion, Klubový šampion, Český veterán šampion, MA2, ZOP 

       FOTKY  - AGILITY - VÝSTAVY

Plemeno: Tibetský teriér
Narozen: 18.4.2007
Pohlaví: pes
Barva: sobolí
Otec: A´Jigme Lamleh Schambala
Matka: Dihyi Kaya Khatakhyi
Výška: 42 cm
HD: A/A (DKK 0/0)
chovatel: Barbora Blažejová
Majitel: Adéla Bednářová 

Namíček je můj osud. Strašně dlouho jsem si přála druhého pejska a navíc jsem si přála bearded kolii. A když konečně přišel ten čas, kdy jsem si mohla beardie pořídit, vstoupil mi do cesty osud jménem Namíček. Jelikož Namíček je příbuzný na Asánka (Asánkova maminka je Namíkova prababička) bylo to prostě jasné. Namík se narodil v dubnu a byl od začátku zamluvený. Avšak nakonec si ho majitel nevzal a od července byl zase volný. V té době jsem měla ale rozjednané štěně beardie. Bohužel osud tomu tak chtěl a štěňátko beardie, na které jsem se tak těšila se nenarodilo. V tu chvíli jsem si řekla, že to tak mělo být, tak se to prostě mělo stát. A tak jsem si v září jela pro skoro 5ti měsíčního Namíčka.
Nelituji, nelituji, nelituji!!!!! Namík je úžasný pes! Od první chvíle, kdy jsme se uviděli, jsme se do sebe zamilovali a přeskočilo mezi námi neuvěřitelné pouto. Namík neudělá krok beze mě, všude mě následuje a neustále mi dokazuje, jak moc mě miluje a že já jsem jeho život.
Namík je prostě takové zlato, neublížil by ani mouše. Vychází se všemi psy i zvířaty. Udělá pro mě vše, co mi na očích vidí! I on je strašně výjimečný a jsem strašně šťastná, že nám to osud takto zařídil!
Protože jak říkám, nikdo mě nebude milovat tak jako on! ♥

Copyright © 2017 Sardelkhyi Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!