Novinky 2017

Lucky- Výborný 1 CAJC BOJ

23.10.2017 se konala Speciální výstava tibeťáků v Mladé Boleslavy. Byla to pro nás poslední výstava tohoto roku. Ač neměl Luckýsek opět možnost se utkat s konkurencí, tak panu rozhodčímu se moc líbil a napsal mu moc hezký posudek plný chvály. Lucky si odvezl dva krásné a velké poháry. Mamka s Péťou jsou na něj řádně pyšní.
Na pár fotek Luckyho je v galerii.

Společnost Luckymu dělala máma a babička:
Karuna Lamleh Legs- Smon: V2 r.CAC (máma)
D´Yusha Lamleh Legs-Smon: V1 BOV (babička)


Woody- Velmi nadějný 1 Nejlepší štěně

8.10.2017 Jsem si byla splnit svůj další sen. S Woodym jsme byli na naší první výstavě a hned klubové beardedek. Woodysek byl naprosto úžasný, předvedl se úplně báječně, stál jako profík. Je to prostě můj úžasný kluk ♥ Ve třídě štěňátek byl sice sám za kluky, ale následně pak bojoval o titul Nejlepší štěně s fenečkou, co vyhrála za štěňátka. Woody se paní rozhodčí líbil, a tak tento titul získal. Pyšníme se naší první spolupráci a prvními dvěma poháry. :-)
Na Woodyho galerii se můžete podívat zde.

Woodyho rodina byla velice úspěšná také
Jon Snow Emiel Regis (tř. otevřená): V3 (starší brácha)
Keira Metz Emiel Regis (tř.štěňat): VN2 (ségra)
Inis Witre Emiel Regis (tř.otevřená): V1 CAC (teta)
Feainnewedd Emiel Regis (tř.čestná): V1 (máma)

Galerie od Hanky (Emiel Regis) najdete zde.


30.10.2017 Využila jsem hezký víkend, a tak jsem vyrazila s pejsky na výlet. Udělala jsem pár fotek, které najdete zde.


Reese má osobní rekord ve flyballu

Reese nepatří mezi nejrychlejší flyballáky, ale někdy je tak rychlá, že ji ani fotograf nestihne zachytit. :-D
V sobotu si Reese zaběhla svůj osobní rekord 5,58 s

Reese má doplněné fotoalbum z turnaje na Crazy cupu


Reese si vyběhala 1.místo v soutěži ,,Nejlepší z plemene" ve flyballu

2.-3.9.2017 se konalo Mistrovství České republiky ve flyballu a my byly samozřejmě jeho součástí. Letos MR pořádalo i naše družstvo The Rebels, takže účast byla povinná. :-) Já se ale na MR těšila, protože jsem mohla Reese přihlásit do soutěže ,,Nejlepší z plemene". Reeska je sice jediný tibeťák, co běhá, ale i tak jsme vítězství neměli zadarmo. Jelikož tento závod běží pes sám, je potřeba, aby uměl i starty, protože start se počítá do času. S Reese jsme starty trénovaly vlastně jen jednou, abychom přišly na to odkud Reese zhruba pustit. Závod byl celkem napínavý, protože jsme měly jen čtyři běhy. První dva nevyšly, protože byla Reese v bráně předčasně. Třetí jsem již nechtěla riskovat a podržela jsem Reese déle, takže nakonec byl start v plusu a Reese zvládla celou dráhu dobře a mohly jsme se radovat. Reese se stala nejlepším tibeťákem ve flyballu pro rok 2017 s časem 5,87s (včetně startu).

Náš nejlepší tým The Rebels Hardcore se v sobotou probojoval do mistrovské divize a v neděli si vybojoval 1.Vicemistra ČR ve flyballu. Našim přátelům ještě jednou moc gratulujeme a děkujeme za zážitek. :-)


Woody má 3 měsíce a náš první společný měsíc

17.8.2017 Woodýsek oslavil 3. měsíc života a my společně slavíme první měsíc společného života.

Woody nám už dorostl do Reese, takže malé štěňátko už nemáme. :-) Reese už ho bere jako parťáka a vyzývá ho ke hře. Namík tak nějak pochopil, že k nám patří, ale zatím s ním úplný kámoš není. :-)
Woody nám každý den rozdává své úsměvy a pořádné pusinky. Je to prostě náš drobeček ♥


Reese na dalších závodech

5.-6.8.2017 jsme vyjely na další flyballové závody. Tentokárt do Litoměřic na turnaj MR BCCCZ. Konečně s námi vyjela naše začátečnice Maggie, takže v týmu už nebyla Reesa jako jediná začátečnice. Tentokrát se nám tolik nedařiilo, bohužel jsme na ostatní týmy neměli časově, ale ostudu jsme rozhodně neuděli. 
Reese má krásné nové fotky, moc děkujeme forogafce.


Woody je doma 

Nemožné se stalo skutečností aneb, ať sny stávají se skutečností. Po dlouhých 14ti letech snění, toužení a zajímání se o bearded kolii jsem se konečně dočkala a 15.7.2017 jsem si jela pro svou první beardedku. ♥
Přivezli jsme si krásného modrého pejska jménem Kaedwen Emiel Regis, kterému říkáme Woody. Woody pochazí od mé letité kamarádky Hanky. Moc jí děkuji, že mi svěřila tento modrý poklad. Woody má naprosto famózní rodokmen plný beardedích legend a jsem velice pyšná, že je právě můj. Více o něm se dozvíte na jeho stránce.


Reese poprvé na flyballových závodech

1.-2.7.2017 jsme s Reese poprvé vyběhly na flyballových závodech s naším týmem The Rebels Punk. Byl to neuvěřitelný zážitek, Reese byla moc šikovná a předčila všehna naše očekávání. Zaběhla si svůj osobní rekord, se svým týmem dvacítkový čas a pyšní se tedy titulem FLY 20 a třešničkou na dortu bylo krásné 2.místo v 6.divizi. Děkujeme celému týmu The Rebels za podporu, fandění, gratulace, rady.. prostě za vše.

Reese je také první tibetský teriér, který běhá flyball s licencí!!!
Ač se to zdálo někdy neuvěřitelné, tak můj obrovský sen se splnil. Děkuji Ti moc, Reesinko :-* 
Více u Reese na stránce.

Video z jednoho rozběhu ♥

Copyright © 2017 Sardelkhyi Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!