- Novinky 2018 -

22.12.2018 Dnes je to 7 let, co se narodil černý ďábel a já mu dala jméno Reese😈 Dělá mi peklo na zemi a stále mě nečím překvapuje. Za poslední dva roky, je ale mou flyballovou kraáovnou. 😍 Reesinko 😘 všechno nejlepši! 🎊 Zůstaň  stále taková jaká jsi, protože mě by ten život bez tvých lumpáren už nebavil 😊😀

Miluji Tě, holčičko 😘❤


2.12.2018 MVP Praha
Woody tř. mezitřída V1 CAC 


1.12.2018 se Maye a Luckymu narodilo 9 krásných štěňátek! ♥ 5 holčiček v barvě sobolí a black and tan a 4 chlapečci v barvě sobolí a black and tan. Ještě některá štěňátka hledají svůj milující domov. Více se o nich dozvíte na naší stránce ŠTĚŇÁTKA.

Máme z nich velkou radost, štěňátka jsou váhově vyrovnaná, už otevřela očíčka a snaží se pomalu stavět na nožičky. Pokud máte zájem o štěňátko neváhejte mně kontaktovat nebo přímo chovatelku- Dga Gur.


28.10.2018 Nas Luckýsek dnes slaví své 2.narozeniny! 🎂🎈🎊🎉 Přejeme ti, abys byl venku ještě o něco hodnější 😀 ale stále tak veselý a hravý.😊 Ať ti zdravíčko slouží!😘

Moc Tě milujeme, ty náš černý Gaunere 😁😍😘❤


15.9.2018 Mistrovství ČR ve flyballu Praha Pesopark

Závod nejrychlejší z plemene
Reese 1.místo s časem 5,48 s, kdy osobní čas je 5,38 s a je to zároveň Reese osobní rekord! ♥8.9.2018 Speciální výstava BC Valtice
Woody tř. mezitřída V1 CAC 

Galerie z výstavy.25.8.2018 MVP Mladá Boleslav
Woody tř. mezitřída V1 CAC

Galerie z výstavy.


24.8.2018 Woody byl na rtg a má ty nejlepší výsledky!
DKK: 0
DLK: 0/0
OCD: neg. 


21.7.2018 II. Klubová výstava BC Štoky
Woody tř. mladých V1 CAJC
Woody dodělal Českého junior šampióna! :-)

Galerie z výstavy.


Lucky bude tatínkem! Na začátku prosince se těšíme na štěňátka v chovatelské stanici Dga´ Gur jejich maminkou bude krásná a moc milá Maya. Více info na jejich stránkách. 


14.-15.7.2018 byl pro nás velmi úspěšný víkend. Byly jsme na NVP v Mladé Boleslavi. Woody si vyběhal V1 CAJC a BOJ. Poté nás čekalo veliké překvapení a splnění snu. Woody se stal junior BIG I.skupiny! ❤
Na výstavě s námi byla i Woodyho sestra Eevee, která si v konkurenci 4 fenek vyběhal V1 CAJC.
Druhý den jsme jely vystavovat Luckyho, který získal poslední titul potřebný k Junior šampionovi. Tím se stal u naším prvním psem v rodině s tímto titulem. :-)
Lucky je také od června chovným psem!
Galerie z výstavy.


30.6.2018 jsme byli s Woodym na Národní výstavě v Klatovech. Woody si vyběhal svůj první CAJC a BOJ. :-)
Na výstavě jsme se potkali s Woodyho starší sestrou Glorií na fotky se můžete podívat zde.


23.-24.6.2018 si Reese se svym tymem The Rebels Punk   vybehal opet krasne 2.misto v 6.divizi 
Reese byla opet moc sikovna a v nedeli si zabehla svuj osobacek na zavodech 5,93s!!! (Na zavodech pod 6s jeste nesla) obrovska radost. ❤
Moc dekuji celemu tymu a nasi skvele kapitance Jana Kupková za nekoncici trpelivost a nedelni oceneni, ze Reese je soucasti tymu a bez ni by to neslo. Obe jsme dostaly pohar za druhe misto, ktery byl udelan jako flyballova prekazka.
Moooc dekujeme a vazime si toho❤
Nas druhy tym The Rebels Hardcore se umistil take na 2.miste v 1.divizi.
Opet to byly krasne zavody na krasnem miste :) 


9.-10.6.2018 jsme bojovali na dalších flyballových závodech. Byly to závody takové, jaké mají být. Plné napětí, adrenalinu a nejasného konce do konce. Reese tým The Rebels Punk pět startoval v 6.divizi. Ač se nám v sobotních bězích moc nedařilo a v neděli jsme vybíhali z posledního místa, tak neděle byl náš den. Probojovali jsme se až do finálního běhu, ve kterém si zaběhala i Reese!!! O tom se nám ani nesnilo. Finální běh jsme vyhráli, ale jelikož tým, který jsme porazili ten den ani jednou neprohrál bylo opakované finále. V tom jsme již nevyhráli a skončili jsme druzí. Byli jsme naprosto nadšení a pro nás toto místo má cenu zlata.
The Rebels Hardcore se umístil na 3.místě v 1.divizi.
Galerie ze závodů.


19.5.2018 ráno nás čekala výstava s Woodym a poté přejezd na další flyballové závody. :-)
Woody se předvedl na MVP v Litoměřicích v třídě mladých, kde dostal pěkný posudek a známku V2.
O víkendu se také konal další flyballový závod. Ač se celý náš tým The Rebels Punk snažil, tak nakonec se nám nedařilo a dovezli jsme si poslední místo. :-)
Tým The Rebels Hardcore byl 1. v 1.divizi.

Galerie z výstavy a závodů.


17.5.2017 jakoby to bylo vcera, kdy mi napsala Hana, ze Lujza rodi. Odpoledne plne napeti, ktery maly chlupac se narodi pro me. Po narozeni celeho vrhu a zprave od Hanky, ze prvorozeny je modry kluk, ktereho musela rozdychat a kricela na nej ,,ty musis zit" bylo jasne, ze tento modry poklad- splneny sen bude prave muj ❤
A dnes je tomu rok, co se narodil! Tento den se mi zmenil opet zivot a opet k lepsimu! Woody je ta nejuzasnejsi beardedka, kterou jsem si mohla prat a to dlouhe cekani se vyplatilo!
Woodysku muj ❤ Vsechno nejlepsi! Hlavne spoustu zdravi, at spolu muzeme delat vse, co chceme a co nas ceka! O vse ostatni, se Tvoje panicka postara!
Miluju Te, modrasku muj 😘❤


13.5.2018 jsme byli na Oblastní výstavě psů v Horních Počernicích.
Woody se předvedl ve třídě mladých. Paní rozhodčí se moc líbil a ocenila ho známkou Výborný 1 Vítěz třídy mladých. :-)
Mám z Woodyho obrovskou radost, krásně se předvedl. A teď nás čekají větší výstavy.


Máme spoustu novinek, tak hezky popořadě :-)

8.5.2018 jsme byli s Woodym na Pojizerské výstavě psů v Mladé Boleslavi. Woody se vystavoval ve třídě mladých sám a byl oceněn známkou V1 VTM. Z Woodyho nám vyrostl už velký a pěkný chlapeček a užíváme si poslední měsíc jeho štěněcího období, protože co nevidět oslaví rok. Pár fotek z výstavy.

6.-7.5.2018 se konaly první flyballové závody této sezóny. Eager´s Cup byl jako každý rok na krásné místě v Žamberku. Reese družstvo The Rebels Punk se umístilo na 4.místě v 7.divizi. Reese všechny běhy zaběhla v pořádku, za což jsme rádi. :-) Naše druhé družstvo The Rebels Hardcore (kde jsem nabíječ) se umístilo na 4.místě v 1.divizi. Závody to byly náročné, ale krásné, užili jsme si to. :-) Galerie snad nějaká bude časem.

28.4.2018 jsme byli odpoledne koupat opět v Dubči, kde hlavním modelem je Woody, ze kterého se stala kachna. :-) Hurááá. Takže máme další mokrou galerii.

28.4.2018 jsme byly s Luckym na Klubové výstavě Tibetských Teriérů v Mladé Boleslavi. Lucky se vystavoval ve třídě mezitřídě a byl oceněn známkou V3. Jsme na kluka pyšní. Máme také pár fotek z výstavy.

21.4.2018 Jsme byli s našimi přáteli Fast and Foolish fotit pejsky na Petříně a máme krásnou galerii. Po náročném focení jsme pak jeli zaslouženě vykoupat pejsky do Dubče a máme další galerii. :-)

14.-15.4.2018 Jsme měli intenzivní trénink flyballu. Trénovala Reese i Woody a podařilo se několik fotek z tréninku i koupačky.


18.4.2018 byl pro nás další významný den. Narodil se Namíček. 
Letos slaví již 11-té narozeniny. Namíček je stále fit a absolvuje s námi všechny výlety i váleníčka. Pořád jeho životním cílem je dostat spoooouuuusta jídla. :-)
Namíčku, přejeme Ti všechno nejlepší! Hlavně zdravíčko, spoustu dobrot. Moc Tě milujeme.  


Dnes 17.4.2018 by Asánek slavil krásných 20 let. Bohužel je slaví už tam nahoře, kde na nás dohlíží a my zase vzhlížíme k němu.
Stýská se nám chlapče stále a stále na tebe myslíme. Všechno nejlepší, chlapečku nás. Milujeme Tě!!! ♥

Je to také již 20 let, co jsem propadla psímu světu. Zdá se to až neuvěřitelné, jak to strašně uteklo. Tak minimálně nám všem přeji ještě dalších 2x tolik let. :-)


10.4.2018 jsme byly s Luckym na rtg kyčlí.
Lucky má ten nejlepší možný výsledek HD A (DKK 0)


7.4.2018 jsem pořádala sraz beardedkami na památku chovatelky a majitelky beardedek. Mé dlouhoteté známé Slávky Dejmkové, která nás před několik lety předčasně opustila. :-(
Scházeli jsme se v Praze 6 na Vypichu- Letohrádek Hvězda. Snažím se tuto tradici dodržet a s pár jedinci se sejít každý rok v dubnu.
Letos se nás sešlo opět jen pár, ale byla to krásná slunná procházka.
Několik fotek najdete v galerii.

Už konečně začíná svítit sluníčko a prodloužilo se nám světlo, tak hned jsou ty procházky veselejší.
Přinášíme další galerii naší smečky.


18.3.2018

Minulý týden to vypadalo, že už přišlo jaro a tento víkend je zase vše jinak. Napadl nám sníh, a tak jsme se dnes byli projít a ještě si ho trochu užít.
Psiska se náramně vylítala a já udělala pár fotek. Nejvíce Woodyho, který 17.3. oslavil 10 měsíců. Strašné, jak to letí. :-)

Galerie.


Woody oslavil 17.2. již 9 měsíců. Z malého štěňátka se stává dospívající chlapec a já jen nechápu, jak rychle to uteklo.
Jsem z něj absolutně nadšená. Je to krásný kluk s naprosto senzační povahou. Každý den se nepřestávám divit, jaké další štěstí doma mám.
Woodyskovi jsem nafotila pár nových fotek.

Víkend 16.-18.2.2018 jsme strávili na horách v okolí Vrchlabí. Počasí bylo naprosto úžasný a my tak měly nezapomenutelné zážitky. Psiska si to náramně užili a dostatečně se vyřádili.
Několik fotek máme zde.


V novém roce máme za sebou už dva výlety. Na jednom byl jen Woody a na druhém celé smečka.
Zatím užíváme ještě zimního odpočinku, i když Reese už začala zase trénovat flyball.

Doplňuji tři galerie:

Hostivař 11/2017
Woody na výletě v Plzni 1/2018
Výlet Jílové u Prahy 1/2018


Copyright © 2017 Sardelkhyi Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!