— Asyan Chara Khatakhyi—

Asánek
Český šampion, Český veterán šampion, Klubový šampion, MA2, Vícemistr ČR teriérů M 2009 

FOTKY- AGILITY - VÝSTAVY

Plemeno: Tibetský teriér
Narozen: 17.4.1998
Zemřel: 18.3.2015
Pohlaví:
pes
Barva: tricolor
Otec: Alydsher Hanelan CS
Matka: Schaka-Ta´s Lha-Yanda
Výška: 39 cm
HD: A/A
chovatel:
Soňa Pavlíková
Majitel: Adéla Bednářová

Zkoušky: MA1, MA2, Vícemistr ČR teriérů M 2009

Asánek je můj první pes, můj první tibetský teriér. On je nejlepší přítel, Pan pes, Pan dokonalý, Pan úžasný!!! 
Asánka jsem dostala jako dárek ve svých 8 letech a od té doby se změnil můj život o 360°. Asánek mi ukázal všechny krásy tohoto plemene, ale hlavně mě zasvětil do života psů. Do nekončící a nejvěrnější lásky, kterou můžete v životě dostat. 
Asánek si svůj život žije správně po tibetsku- dle svého, jak uzná za vhodné. Je rád samostatný, ale zároveň má rád kolem sebe svou smečku. On je prostě ten ze psů, že když ho pozorujete na fotkách, něco vás na něm imponuje. On je ten pan vyjímečný, ten pes, co má něco navíc. A je to tak.. nedokážu to přesně popsat, protože slova by ani nestačila. Asánek se musí zažít. Vidět ho, jak se chová, jak se pomazlí, jak se za vás postaví, jak se podívá...
Už je to hodně let, co s námi Asánek je a přesvědčil mě o tom, že mi tibeťáci budou dělat společnost po zbytek života. Tak jako každý i psi jsou originálové a Asánek v mém srdci vždy bude první a vyjímečný, ten kterého miluji na světě nejvíce.
Protože on je pan Božský v chlupech.... ♥

Asánek nás opustil o měsíc nedožitých 17ti letech. Rozhodnutí o ukončení života mého prvního psa, mého nejlepšího kamaráda, mého života... bylo to nejhorší rozhodnutí v životě, ale snažím se věřit, že bylo správné a Asánkovi se ulevilo. Přožili jsme spolu neuvěřitelných 17 let. Naučil mě strašně moc věcí, jak se ke psovi chovat a nechovat. Co potřebuje, jaká s ním je sranda. Díky němu jsem zažila spoustu zážitků, našla přátele. Ale co nejvíc, poznala jsem tu obrovskou lásku, která nemá meze.
Asánek byl první a jedinečný. Nikdo další už takový nebude. Jsem šťastná, že byl právě můj. Děkuji moc mé mámě, že mi ho tenkrát pořídila a vždy se snažila nám vytvořit podmínky, abychom se měli co nejlépe.
Byl to Pan Pes, můj Ása, můj dokonalý Ása ♥ Miluji Tě a nikdy mi- nám nepřestaneš chybět... Snad se jednou zase setkáme.... 

Copyright © 2017 Sardelkhyi Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!